צור קשר - בניית אתרים בניית אתרים - דוגמאות אודות אינטרטק בניית אתרים בניית אתרים
בניית אתרים
בניית אתר אינטרנט
בנה אתר אינטרנט בעצמך
בנה אתר לנייד בעצמך
עיצוב אתרים
עיצוב באנרים
לקוחות ממליצים
רישום דומיין
קבל הצעת מחיר

כתיבת תכנים

עוד נדבך בדרך לאתר המושלם...
אחד הגורמים החשובים באתר אינטרנט ואולי החשוב מכל הוא התוכן. המלל המופיע בתוך האתר וכן מחוצה לו, משפיע באופן קריטי על כמות הכניסות לאתר שלך וכן על כמות העסקאות שיבוצעו בפועל באתר. לתוכן שנכתב כהלכה, באמצעות קופירייטרים מיומנים העוסקים גם במלאכת קידום אתרים, ישנו אפקט מכריע בדירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש וכן בהפיכת גולש לרוכש באתר עצמו. תוכן מסוג זה, מהווה נדבך עיקרי במיתוג האתר שלך והפיכתו לפופולארי עוד יותר בקרב הגולשים.

מילים שוות כסף...
בעוד רבים מנסים לכתוב את תוכן האתר בעצמם ומגלים שהדבר דורש זמן רב ומיומנות מיוחדת המשולבת בהכרת סודות הרשת, רבים מבקשים לרכוש תוכן בהזמנה אישית. אך מילים כאמור שוות כסף, הרבה כסף... אז מה עושים?

חושבים עליך כל הזמן...
לקוח יקר, זה זמן רב שאנו פועלים ימים כלילות לייעול ושיפור השירותים המוענקים לך. זאת כחלק מתפיסת עולמנו בה אתה הלקוח תמיד תהיה במרכז הוויתנו. מטבעם של דברים, חלקו הארי של המאמץ להתעצמות החברה, הופנה כאמור לשיפור השירות אותו אנו מעניקים לך כחברה המובילה בתחומה בישראל. את חלקו הנוסף של המאמץ, אנו מפנים לרכישת יכולות חדשות, שירותים והטבות בלעדיות עבורך.

העיקרון שמנחה אותנו...
כחלק מתפיסת עולמנו, אנו מבקשים למתג אותך על ידי ביצוע הבדלה משאר נותני השירותים המתחרים בך. עניין זה אינו פשוט בפני עצמו, שכן הוא דורש משאבים רבים מתחומי עיסוק שונים, אלו משאבים אותם אנו נדרשים לאגד עבורך לכדי סל שירותים מלא העונה על כל הצרכים של האתר שלך בהתאם ליעדים אותם קבענו במשותף.

זה הכל בשבילך...
כחלק מהמאמץ לשיפור השירות ולהקניית יכולות מבדילות עבור האתר שלך, רתמנו עבורך את שירותיה של איי.וי.טקסט בע"מחברת שרותי התוכן המובילה ברשת. בכך אנו מבקשים לאפשר לך לרכוש במחירים אטרקטיביים ובלעדיים את שרותי התוכן הטובים ביותר ברשת, בכל שפה, בכל נושא ולכל יעוד. איי.וי.טקסט בע"ממעמידהלרשותך 30 כותבים בתחומי התמחות שונים ובשפות שונות לביצוע מושלם של תוכן האתר שלך. הן עבור הגולש והן עבור מנוע החיפוש...

נותנים לך, לא תיקח?
מתוך הבנה כי תהליך קידום האתר וכן תהליך בנייתו הינם דינאמיים ומתמשכים לרוב, אנו מציעים עבורכם הסדר הנחות והטבות משמעותי בתחום התוכן. הסדר זה תקף לתקופה של שנה שלמה מיום הפעלתו לראשונה על ידכם.

נו... דברו כבר!!
הטבה בשווי 300 ₪ בכל הזמנה של 10 עמודי תוכן לקידום אתר או עמודי תוכן שיווקי אחר.
כמו כן בהסדר תינתן הנחה נוספת בשיעור 10% על כל מחירון שירותי התוכן של החברה.

יוצאים לדרך צלחה...
צרו קשר עוד היום ליעוץ מקצועי חינם ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

בניית אתרים | בנה אתר בעצמך | עיצוב אתרים | בניית אתר אינטרנט | בניית אתר פלאש | עיצוב באנרים | דרושים | אינדקס אתרים חינםמזוזות | יצירת קשר

כתב תביעה נגד ירון אלקיים שי אלקיים ענבל אלקיים קמעונאי אונליין

2017 - 2004 © אינטרטק בניית אתרים  |  טלפון: 077-3546768  |  רחוב דוד סחרוב 19, ראשון לציון  |  דוא"ל: info@inter-tech.co.il