צור קשר - בניית אתרים בניית אתרים - דוגמאות אודות אינטרטק בניית אתרים בניית אתרים
בניית אתרים
בניית אתר אינטרנט
בנה אתר אינטרנט בעצמך
בנה אתר לנייד בעצמך
עיצוב אתרים
עיצוב באנרים
לקוחות ממליצים
רישום דומיין
קבל הצעת מחיר

קורס בניית אתרים


הדרך המהירה ביותר להשגת לקוחות חדשים ויצירת מקור הכנסה נוסף באמצעות האינטרנט

זה הזמן להתקדם, להוביל ולרכוש מקצוע לחיים! -  קורס בניית אתרים המבוסס על מערכת ניהול תוכן מתקדמת, אשר במהלכו כל חניך רוכש את הידע והכלים הדרושים לצורך בניית אתר והגדלת מקור ההכנסה הקיים או יצירת מקור הכנסה נוסף באמצעות האינטרנט.

כל אחד יכול! - אין צורך בידע או נסיון קודם

מעכשיו גם לך יכול להיות אתר אינטרנט משלך, אתר תדמיתי, אתר לעסק, אתר אישי או אתר מכירות, ללא תלות במתכנתים או בכל גורם אחר. זה הזמן להיות הבוס של עצמך, לבנות ולנהל אתר אינטרנט מתקדם וליצור מקור הכנסה בעידן האינטרנט.

בעל עסק, בעל מקצוע או יזם המעוניין במקור הכנסה נוסף - זו ההזדמנות שלך לבנות אתר!

קורס לימוד בניית אתרים מתאים לעצמאים, שכירים, חיילים משוחררים, אמנים, בעלי מקצועות חופשיים, או כל מי שמעוניין להגיע למליוני גולשים ולקוחות פוטנציאלים באמצעות האינטרנט על מנת להגדיל בצורה משמעותית את כמות הלקוחות וליצור מקור הכנסה נוסף.
 
20 שעות לימוד בלבד ואתה אדון לעצמך!

קורס לבניית אתרים בנוי מחמישה מפגשים באורך 4 שעות אקדמאיות לכל מפגש, וכולל לימוד פרונטאלי ולימוד יחידני (על ידי תרגול אישי לכל חניך).  קורס בניית אתרים מועבר בכיתות לימוד חדישות עם מחשב אישי לכל חניך תוך ליווי צמוד על ידי צוות מדריכים מוסמכים בעלי ידע ונסיון רב.

האתרים בקורס נבנים על מערכת ניהול תוכן מתקדמת

כל חניך יקים אתר אינטרנט על פי עקרונות העיצוב והשיווק באמצעות התוכנה לבנייה וניהול אתרים של חברת LiveCity. כל חניך יקבל הדרכה וליווי צמוד בבניית האתר וקידום האתר באינטרנט ובמנועי החיפוש.

אין צורך להשקיע אלפי שקלים בבניית אתר מכובד ומקצועי

כיום, בניית אתר בהתאמה אישית על ידי חברות לבניית אתרים כרוכה בהוצאה כלכלית גבוהה, אלייה מתווספות עלויות גבוהות עבור כל עדכון או תוספת בעתיד.  אנו מציעים לך אלטרנטיבה מצויינת אשר תקנה לך את הידע והכלים הדרושים על מנת לבנות אתר (או אתרים רבים) באופן עצמאי, לחסוך בעלויות, ולהנות מליווי צמוד ותמיכה מלאה בכל עת וללא הגבלה, גם לאחר סיום הקורס!

מה כולל הקורס?
- מבוא לאינטרנט
- עסקים באינטרנט
- כללי יסוד לעיצוב אתר
- הכרות והדרכה יסודית על מערכת הניהול
- בניית אתר בהתאמה אישית לכל חניך
- רשיון למערכת ניהול תוכן + אחסון האתר למשך חודשיים
- הוספת כלים מיוחדים (גלריות, טפסים, פורום, מועדון לקוחות, וידאו, סקרים, חדשות נגללות, מאמרים וכתבות, מסחר אלקטרוני, מודעות גוגל, לוח מודעות, ועוד.)
- כתיבת תכנים שיווקיים לאתר
- כללי יסוד לקידום האתר בגוגל ובמנועי החיפוש

דרישות מוקדמות: נסיון בסיסי בהפעלת מחשב אישי והכירות עם תוכנת אופיס (word)
מחיר הקורס:
990 ש"ח + מע"מ

לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה, אנא מלאו את הפרטים הבאים:


בניית אתרים | בנה אתר בעצמך | עיצוב אתרים | בניית אתר אינטרנט | בניית אתר פלאש | עיצוב באנרים | דרושים | אינדקס אתרים חינםמזוזות | יצירת קשר

כתב תביעה נגד ירון אלקיים שי אלקיים ענבל אלקיים קמעונאי אונליין

2017 - 2004 © אינטרטק בניית אתרים  |  טלפון: 077-3546768  |  רחוב דוד סחרוב 19, ראשון לציון  |  דוא"ל: info@inter-tech.co.il