צור קשר - בניית אתרים בניית אתרים - דוגמאות אודות אינטרטק בניית אתרים בניית אתרים
בניית אתרים
בניית אתר אינטרנט
בנה אתר אינטרנט בעצמך
בנה אתר לנייד בעצמך
עיצוב אתרים
עיצוב באנרים
לקוחות ממליצים
רישום דומיין
קבל הצעת מחיר

קידום אתרים

בניתם אתר אינטרנט, השקעתם זמן, כסף ומחשבה בעיצוב האתר, בתכנים ובמבנה האתר, אתם מקבלים מחמאות על האתר מכל מי שאתם מכירים, אבל אין אף לא שיחת טלפון אחת מהאתר? האתר לא מכניס לקוחות חדשים? האתר נמצא בעמוד 89 בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים?
 
הגיע הזמן שהאתר שלכם יכניס עבודה!
 
אינטרטק בניית אתרים מציעה אך ורק ללקוחותיה קידום אתרים - לעמוד הראשון בגוגל, במחירים נוחים ובתוצאות מוכחות!
 
קידום אתרים משמעו זרימה תמידית של לקוחות וטלפונים.
 
כאשר האתר שלכם נמצא בעמוד הראשון אתם מקבלים יותר פניות וחשופים ליותר לקוחות פוטנציאלים.

אין סיבה שרק אתם והלקוחות הקיימים שלכם יכירו את האתר – הגיע הזמן לחשוף אתכם ואת שירותיכם למיליוני הגולשים ברשת האינטרנט!!!
 
 
לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 077-3546768 או מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:


אינטרטק בניית אתרים ספקית וחברה וותיקה המעניקה ללקוחותיה שרות בניית אתרים , בעלת ניסיון רב ומוכח של קידום אתרים במנועי חיפוש. כחברה, ההתמחות שלנו נובעת מניסיון שוטף של כ- 5 שנים בניהול קמפיינים ברשת מול מגוון רחב של לקוחות בתחומים שונים. הנסיון המצטבר הוא לא רק בתכנון הקמפיינים אלא גם בשיתופי פעולה שיווקיים בין הלקוחות ובין המדיות השונות, המסעים למיתוג ולתדמית לקוחותינו.

החשיפה למדיה זו עולה ומתפתחת באופן קבוע עם הזמן. תפקידנו כחברת בניית אתרים וקידום אתרים הינו לדאוג להצלחת הקמפיין, כאשר מנחים אותנו יסודות מקצועיים ברורים למיקסום וחשיפה של מוצרים או שרותים המוצעים על ידי בעלי האתרים הפונים אלינו.

קידום אתרים במנועי חיפוש
ברשת האינטרנט ההולכת וכובשת לה נתח פרסומי הגדל עם ההתקדמות הטכנולוגית והטמעת אפשרות הנגישות של כמעט כל בית בישראל ישנם לא מעט מנועי חיפוש כאשר המובילים שבהם יודעים להציג תוצאות חיפוש עבור הגולשים ברשת בצורה טובה מאוד. מנועי החיפוש הינם תולדה של ניסיונות וכוונות של בעליהם לאתר בתוך בליל האתרים ובכללם דפים הקיימים באינטרנט – והם נאמדים במאות רבות של מיליונים – תוצאות ומידע קיים כאשר רובו מוצג כמלל עבור הגולש וגם הספיידר של המנועים.

קידום אתרים בגוגל
את מירב מחפשי המידע מרכז מנוע החיפוש המוכר והידוע גוגל אשר מנתב אליו את מרבית בקשות החיפוש למידע, כך לפחות בישראל ולרוב בשאר העולם. כבעל אתר או מנהל בפועל יש לקחת בחשבון כי רוב המבקרים ימצאו את אחד מדפי האתר שלך בתוצאות שיציג גוגל במיקום כזה או אחר. בכדי לחשוף את תוכן האתר כדאי לשים דגש על קידום אתרים באופן אמין אשר את כל ההנחיות של גוגל לבעלי אתרים ניתן למצוא במידע בדפים פנימיים של מנוע מפורסם זה.

לפי מומחים המתמחים בנושא קידום אתרים – כלל אצבע אשר אמור להדריך את המקדם הינו : אל תתפרץ בכוח מתוך כוונה להשיג מיקום מועדף, התאם את קוד האתר לפי ההנחיות כולל הטמעת מלל הסבר של כותרת דפים ותיאור תוכן דף בקצרה לגבי תוכן הדף. פשוט צור אמינות או לפחות אל תפגע באמינות של דפי התוכן והאתר בכללו.

עוד הנחיות שיש לקחת בחשבון כגון:
אל תבצע כל מיני טריקים שאולי יקדמו אותך במעט – אולם בשלב מסויים מישהו בגוגל ימצא זאת במוקדם או במאוחר ויידאג להעניש או לפחות להוריד את אתרך במידרג.

השתדל לא לחזור ייתר המידה על מילות מפתח, בצורה פשוטה כתוב תוכן עשיר ואל תשכפל אותו לא במקום אחר באתר ולא בכתובת דומיין אחר.

המנע והתרחק מסוחרי קישורים המציעים לך החלפת קישורים אשר מיועדים לקדם את האתרים שלך ושל הסוחר אבל זה יקרה רק לטווח קצר. מן הסתם בעתיד סוחר שכזה ייתדרדר בתוצאות החיפוש וייגרור אותך עימו מטה.

אם אתה חושב שיש ברשת אתרים או מידע טוב אחר משלים או מתאים לנושא המרכזי של האתר שלך, אפשר לקשר אליו בבחינת קרא עוד מידע המעשיר יידע עבורך בנושא זה. את שאר הפעילות עדיף לבצע על ידי מומחים העוסקים בתחום ומשום כך אנו כאן לרשותך.


קידום אתר המשלב בחובו גם שרות פרסום מקצועי - עדיף לבצע על ידי מומחים העוסקים בתחום ומשום כך אנו כאן לרשותך. צור קשר

 

בניית אתרים | בנה אתר בעצמך | עיצוב אתרים | בניית אתר אינטרנט | בניית אתר פלאש | עיצוב באנרים | דרושים | אינדקס אתרים חינםמזוזות | יצירת קשר

כתב תביעה נגד ירון אלקיים שי אלקיים ענבל אלקיים קמעונאי אונליין

2017 - 2004 © אינטרטק בניית אתרים  |  טלפון: 077-3546768  |  רחוב דוד סחרוב 19, ראשון לציון  |  דוא"ל: info@inter-tech.co.il